Share
Szkoły współpracujące

Szkoły współpracujące z nami

Szkoły współpracujące

Lista

Poniżej przedstawiamy listę szkół, które biorą lub brały udział w naszych projektach. Sława im i chwała, bo to świetne miejsca, gdzie pracuje wielu kreatywnych nauczycieli.

  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszewie
  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Krasińskiego, 05-123 Chotomów
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Olimpijczyków Polskich w Lęborku
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II, 84-240 Reda
  • Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Kielnie
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3, im. Ks. E.Roszczynialskiego
  • Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących Gdańsk
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Rybniku
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle nad Notecią
  • Zespół Szkół nr 1 w Nidzicy
  • Szkoła Podstawowa nr 13 im. KEN, 10-950 Olsztyn
  • Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara w Kolbuszowej
  • Zespół Szkolno -Przedszkolny, 74-520 Cedynia
  • Zespół Szkół i Przedszkola w Krośnicach,
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczebrzeszynie
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie
  • Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. St. Kostki w Kutnie
  • Szkoła Podstawowa nr 13, 95-200 Pabianice
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Nowej Soli
  • Zespół Szkół w Otyniu, ul.Żeromskiego 3, 67-106 Otyń
  • Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 w Warszawie
  • Katolicka Szkoła Podstawowa Fundacji Na Rzecz Rodziny, 02-793 Warszawa
  • Zespół Szkół w Kozłowie Biskupim
  • XL Liceum Ogólnokształcące z Oddzialami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Warszawie
  • Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 41
  • Szkoła Podstawowa Nr 157 im. Adama Mickiewicza w Warszawie
  • Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych "Malinowy Ogród" w Szydłowcu
  • Gimnazjum nr 1 w Radlinie
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie
  • Zespół Szkół nr 115 Szkoła Podstawowa nr 195 im. Króla Maciusia w Warszawie
  • Społeczne Gimnazjum "Dwójka" nr 45 im. Pawła Jasienicy STO
  • Szkoła Podstawowa nr 25 w Warszawie
  • Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 317 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa nr 26 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wilczkowie
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Oławie
  • Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi "AMIGO" we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. mjr. H. Sucharskiego w Sępólnie Krajeńskim
  • Szkoła Podstawowa Nr 13 Specjalna im. Marii Grzegorzewskiej w Grudziądzu
  • VII Liceum Ogólnokształcące, im. Wandy Szuman w Toruniu
  • LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim
  • Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Parczewie
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczebrzeszynie
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Prusa w Hrubieszowie
  • Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku
  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Otyniu
  • Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Tuplicach
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Nowej Soli
  • Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli
  • Szkoła Podstawowa w Krobanowie
  • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łękińsku
  • Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kolejarzy Polskich w Zduńskiej Woli
  • Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. St. Kostki w Kutnie
  • Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach
  • Szkoła Podstawowa w Limanowej
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Stryszawie
  • Szkoła Podstawowa nr 91 z Oddziałami Gimnazjalnymi w Krakowie
  • XXI Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Ignacego Witkiewicza-Witkacego w Krakowie
  • Szkoła Podstawowa nr 141 w Krakowie
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Michaliny Chełmońskiej- Szczepankowskiej
  • Szkoła Podstawowa im. abp. A. J. Nowowiejskiego w Słupnie
  • Zespół Szkół nr 41 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa w Zagościńcu
  • Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa nr 387 im. Szarych Szeregów w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. R. Traugutta w Mrozach
  • Szkoła Podstawowa nr 7 im. Henryka Sienkiewicza w Żyrardowie
  • Szkoła Podstawowa im. Miry Zimińskiej - Sygietyńskiej nr 12 w Płocku
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszewie
  • Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Warszawie
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Wyszkowie
  • III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego w Radomiu
  • Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim
  • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Wierzbicy
  • Szkoła Podstawowa w Julianpolu
  • Szkoła Podstawowa Publiczna im. J. Zamojskiego
  • Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim
  • OŚRODEK SZKOLENIA I WYCHOWANIA OHP W WASILKOWIE
  • Sportowa Szkoła Podstawowa im. F. Mareckiego w Supraślu
  • Szkoła Podstawowa w Czerwonce
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku
  • Szkoła Podstawowa nr 24 z oddziałami dwujęzycznymi w Białymstoku
  • Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia w Różanymstoku
  • Szkoła Podstawowa nr 28 w Białymstoku
  • IV Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
  • Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku, SP nr 75
  • Szkoła Podstawowa nr 6 w Słupsku.
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. płk. K. Pruszkowskiego
  • Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku
  • Szkoła Baletowa w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Redzie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Borkowie
  • Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9 w Rybniku
  • Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Czeladzi
  • Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rększowicach
  • Szkoła Podstawowa w Zawadach
  • VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie
  • IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rybniku
  • Szkoła Podstawowa nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Pińczowie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach
  • Szkoła Podstawowa w Starochęcinach
  • Szkoła Podstawowa w Tokarni
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bolminie
  • Szkoła Podstawowa w Masłowie
  • Szkoła Podstawowa w Rożyńsku Wielkim
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy
  • Szkoła Podstawowa w Bukwałdzie
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Nidzicy
  • Szkoła Podstawowa w Biesalu
  • szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Iławie
  • Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie
  • Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach
  • Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w Stawiszynie
  • Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 we Wrześni
  • Szkoła Podstawowa nr 19 im. Stanisława Staszica
  • Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi w Ostrowie Wielkopolskim
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im Królowej Jadwigi w Jarocinie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa "Akademia Pitagorasa" w Baranowie
  • Szkoła Podstawowa w Dolicach
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 W SZCZECINIE
  • ZS nr 5 w Szczecinie
  • Szkoła Podstawowa im. Małych Zesłańców Sybiru w Radziszewie
  • SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 2 im. A Fiedlera w Dębnie
  • Szkoła Podstawowa w Pyrzycach
  • Szkoła Podstawowa w Zieleniewie
  • Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie
  • Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Mikołowie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie
  • Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Szprotawie
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu
  • Szkoła Podstawowa nr2 w Jelczu-Laskowicach
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 35 w Krakowie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Wachowie
  • Szkoła Podstawowa w Zarszynie
  • Szkoła Podstawowa nr.7 w Jaśle
  • Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Biedaczowie
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Monte Cassino w Ustrobnej
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Świętochłowicach
  • Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałąmi Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Mikołowie
  • Szkoła Podstawowa nr 45 w Sosnowcu
  • Szkoła Podstawowa nr 54 im. W. Kucha
  • Szkoła Podstawowa nr 39 im. Kornela Makuszyńskiego
  • Szkoła Podstawowa im. Z. Kossak w Pierśćcu
  • Szkoła Podstawowa nr 21 im. Jana Miodka
  • Szkoła Podstawowa nr 11 Specjalna im. Świętego Jana Pawła II
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie
  • Zespół Szkół Nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka w Zgierzu
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii Plater w Bogatyni
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wielkopolskim
  • Szkoła Podstawowa im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ryglicach
  • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Mikołaja Kopernika Głogowie
  • Szkoła Podstawowa w Lasocicach
  • Zespół Szkół w Boleszkowicach
  • Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Człuchowie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr.1 im.J.Korczaka w Zdzieszowicach
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Źródła" w Skierniewicach
  • Szkoła Podstawowa nr 8 w Policach
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. S. Kostki w Rybniku
  • Zespół Placówek Specjalnych w Legnicy
  • Szkoła Podstawowa w Sztynwagu
  • Szkoła Podstawowa w Kotomierzu
  • Szkołą Podstawowa nr 24 w Toruniu
  • Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu
  • Zespół Edukacyjny "BLOK" w Toruniu
  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu
  • Centrum Kształcenia Zawidowego i Ustawicznego "Elektryk" Nowa Sól
  • Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Mazowszanach
  • Zespół Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342
  • Szkoła Podstawowa w Wiśniewie
  • Szkoła Podstawowa w Młochowie
  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Zarębach
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Młodocinie
  • Zespół Placówek Specjalnych w Rawie Mazowieckiej
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie Biskupim.
  • Zespół Szkół im. ks. prof. Józefa Pastuszki-Szkoła Podstawowa w Rzeczniowie
  • Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Skalskiego w Polichnie
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Jędrzejowie
  • Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Wójczy
  • Szkoła Podstawowa w Połancu
  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Pacanowie
  • Szkoła Podstawowa nr.4 w Morągu
  • Szkołą Podstawowa w Szestnie
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Zientary- Malewskiej
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Senatu RP w Braniewie
  • Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. I Pułku Artylerii Lekkiej w Bartoszycach
  • Zespół Szkół Społecznych w Jarocinie
  • III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Wyzwolenia Ziemi Wałeckiej
  • Szkoła Podstawowa nr2 im Wojska Polskiego w Obornikach
  • Zespół Szkół Specjalnych nr 105 im. Juliana Tuwima w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa w Magnuszewicach
  • Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Szydłowcu
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Pruszkowie
  • Zespół Szkół Nr 2 w Żyrardowie
  • Szkoła Podstawowa im. bł. ks. B. Markiewicza w Woli Krakowiańskiej
  • Szkoła Podstawowa w Płowężu
  • Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Polskość Ziemi Kramskiej w Zespole Edukacyjnym w Nowym Kramsku
  • Zespół Szkół Społecznych Fundacji Edukacji "Fabryczna 10"
  • Zespół Szkolno- Przedszkolny w Ogrodniczkach
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Studziankach
  • Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Siemiatyczach
  • I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim
  • Szkoła Podstawowa w Borzestowie
  • Zespół Szkół i Placówek w Smolnicy
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Białogardzie
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sieradzu
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kotuni
  • Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Wasoszu Górnym
  • Szkoła Podstawowa im.A.Fiedlera w Rychwale
  • Szkoła podstawowa nr 43 w Bytomiu
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8, im. Jana Pawła II w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w Kielnie
  • Szkoła Społeczna im 24 Pułku Ułanów w Kraśniku
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu
  • Zespół Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie
  • Zespół Szkół Tehnicznych we Włocławku
  • Morska Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Doby w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. I . J. Paderewskiego w Libiążu
  • Niepubliczne Przedszkole,,Akademia Prymusa" w Olsztynie
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Racławicach
  • Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Radomiu
  • Szkoła Podstawowa nr 26 im. A. Struga
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole
  • Zespół Szkół Ogólnokształcacych Góra Kalwaria
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa,,Praxis"
  • Zespół Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach
  • Szkoła Podstwowa w Goleszowie
  • Szkoła Podstawowa nr 52 w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa w Dolicach
  • Szkoła Podstawowa im. Bł. Stanisława Starowieyskiego w Bratkówce
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stężycy
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pokoju
  • Miejski Zespół Szkół Nr 6 w Krośnie-Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janusza Korczaka
  • Zespół Szkół nr 3 im.m.Reja w Kędzierzynie-Koźlu
  • Zespół Szkół nr 4 w Ostrołęce
  • Szkoła Podstawowa nr 68 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 11 w Chełmie
  • Publiczna Szkoła nr 2 z oddziałami Integracyjnymi w Świebodzicach
  • Szkoła Podstawowa Związku Nauczycieli Polskich w Łodzi
  • Zesół Szkół w Wysokiej Głogowskiej
  • Szkoła Podstawowa nr 44 w Szczecinie
  • ZSP nr8 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Brzechwy w Rybniku-Gimnazjum nr 5 w Rybniku
  • Szkoła Podstawowa nr 16, im. Tony Halika w Warszawie
  • Szkoła POdstawowa nr 7 w Kołobrzegu
  • Szkoła Podstawowa nr 38 w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa nr 24 w Toruniu
  • Szkoła podstawowa w Kunicach
  • Szkoła Podstawowa nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego w Warszawie
  • Zespół Szkół nr 1 w Kołobrzegu
  • Zespół Szkół Morskich w Kołobrzegu
  • Szkoła Podstawowa im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Ogorzelinach
  • Szkoła Podstawowa nr 8 w Goleniowie
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki Siemianowice Śląskie
  • Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Zbigniewa Tylewicza w Poznaniu
  • Szkoła Podstawowa im. A. Lindgren w Miliczu
  • Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego
  • Zespół Szkół Specjalnych przy Wielospecjalistycznym Szpitalu w Miliczu
  • Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śl. w Żernikach Wrocławskich
  • Zespół Szkół Nr 1 im. Batalionów Chłopskich w Bratoszewicach
  • Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach - Łęgu
  • Zespół Szkół w Gronowie Elbląskim
  • Szkoła Podstawowa Nr 9 w Olsztynie
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Polkowicach
  • I Liceum Ogólnokształcące w Pile

Chcesz do nich dołączyć? Skontaktuj się z nami!

Kontakt